XLady - kobiecy blog plus size
  • witam
  • o mnie
  • blog
  • współpraca
  • kontakt   
  • Menu Menu

Moje pierwsze spotkanie blogerek z krągłościami

22 kwietnia 2015/5 komentarzy/w na luzie

W ubiegły piątek udało mi się wyrwać do Warszawy, aby wziąć udział w spotkaniu polskich blogerek plus size. Miejscem spotkania była mała kawiarnio-restauracja „Kubek I Ołówek”, w której można spróbować wegetariańskich i wegańskich potraw, napić się pysznej kawy czy też świeżo wyciskanego soku. Niestety na umówione miejsce dotarłam jednak z ponad godzinnym opóźnieniem, bo przyjęty przeze mnie na podstawie obliczeń Google Maps czas dojazdu wydłużyły potworne korki na trasie.

Na miejscu miło przywitała mnie jedna ze współorganizatorek spotkania – Iza (prowadząca bloga Adore My Size) – dziewczyna, której nie da się nie zauważyć. To istny wulkan energii, wszędzie jej pełno a przy tym to bardzo życzliwa i otwarta kobietka. Ledwo zdążyłam się rozgościć i oddech po męczącej podróży złapać a Ona już mnie do wywiadu dla vlogmag.pl porwała. Mam więc teraz tylko nadzieję, że w tym stresie nie nagadałam przed kamerką jakichś głupotek 😉

Drugim współorganizatorem tego spotkania były Big Bazazar pod szyldem którego wspólnie działają Magda i Iza. Dziewczyny naprawdę sprawnie pracują w środowisku plus size organizując m.in. targi i warsztaty by za ich sprawą zmienić stereotypowe myślenie na temat krąglejszych osób, a przede wszystkim zachęcają do tego, aby polubić siebie bez względu na rozmiar, który się posiada. Misja i myślenie dziewczyn są mi bardzo bliskie a rozmowa z nimi okazała się dla mnie bardzo budująca. Dziełem pozytywnej Magdy jest również blog Szafa Size Plus. Nasze spotkanie odbyło się pod patronatem telewizji internetowej vlogma.pl i zapewne też tam niedługo można będzie zobaczyć relację z niego. Zdjęcia zaś u mnie na blogu jak zwykle są autorstwa Fotograficzne podróże przez życie… 😉

Na spotkaniu udało mi się porozmawiać trochę też z Loti Size Plus. To przemiła osóbka, która nie sposób w mig nie polubić. Wprost zaraża wszystkich dookoła promieniującą od niej pozytywną energią! Po chwili rozmowy okazało się, że mamy nawet dość sporo wspólnego ze sobą…

Oprócz tego poznałam także piękną Grację z bloga Super Size XL, od której zapewne faceci nie mogą wręcz oderwać wzroku. Muszę tu napisać też koniecznie, że Ci którzy oceniają ją jedynie na podstawie fotek w Necie pewnie byli by zaskoczeni tym, jak ciepłą kobietką Ona jest, mimo tego, jak mylne wrażenie może sprawiać na niektórych… No ale to pewnie wszystko przez te piękne kruczo-czarne włosy… Wiem coś w końcu i ja o tym 😉

Spotkałam również Joasię z nieznanego mi do tej pory bloga Curves to Love i już w wolnych chwilach zaczęłam zgłębiać jej krągłe i pozytywne wpisy.

Na spotkaniu obecne były też Sylwia Balcerzak z Lady’s Place oraz Stanikomania!, które doradzały i opowiadały o ważności doboru odpowiedniego biustonosza jak również GRUBA Przesada i Paula Perez z którymi jednak nie miałam okazji zamienić więcej słów.

Na koniec zapozowałyśmy wspólnie do zdjęcia promującego akcję #ImNoAngel, która ostatnio robi furorę w Sieci a jej idea także i mi przyświeca.

Podsumowując…
Bardzo się cieszę, że miałam okazję uczestniczyć w takim fajnym spotkaniu i mam oczywiście nadzieje, że nie było ono ostatnim zaś na kolejnym będzie nas jeszcze więcej.

 

blog plus size

#ImNoAngel

blog plus size

Magda, Loti i ja

blog plus size

drużynowo

blog plus size

panienki z okienka…

blog plus size

XLady i Curves to Love

blog plus size

Iza i ja

blog plus size

ja i Gracja

blog plus size

Loti i ja

blog plus size

pamiątowe słitfocie… Iza i Sylwia

blog plus size

pamiątowe słitfocie… Joasia i Gracja

blog plus size

pamiątowe słitfocie… Iza i Joasia

blog plus size

pamiątowe słitfocie… Loti i Gracja

blog plus size

po drugiej stronie lustra…

blog plus size

po drugiej stronie lustra…

blog plus size

spacerkiem do auta…

blog plus size

spacerkiem do auta…

https://xlady.pl/wp-content/uploads/spotkanie_blogerek_DSC_9319_.jpg 800 1200 Justi https://xlady.pl/wp-content/uploads/logo_na_www.png Justi2015-04-22 11:35:402020-06-12 01:47:03Moje pierwsze spotkanie blogerek z krągłościami

33 fakty na 33 urodziny…

14 kwietnia 2015/2 komentarze/w na luzie

Kilka dni temu osiągnęłam tzw. „wiek chrystusowy”, dziś imieniny… więc pomyślałam, że może wzorem innych blogerów napiszę parę luźnych ciekawostek o sobie…
Zapraszam do lektury i komentowania 🙂

  1. Mało brakowało i byłabym Faustyną. Na szczęście mama się opanowała w porę i zostałam Justyną.
  2. Mam 3 siostry i 2 braci, co na święta owocuje blisko 20 osobową ekipą dorosłych i dzieci. Jest jeden wielki młyn ale i tak jest wesoło.
  3. Bardzo lubię podróżować. Jak dotąd najbardziej urzekła mnie egzotyczna Kambodża.
  4. Uwielbiam makarony pod wszelką postacią, śledzie i sałatki.
  5. W tym roku odkryłam też dla siebie sushi. Póki co tylko kupowane ale mam plan niebawem swoje też zrobić.
  6. Jak większość kobiet mam skrzywienie na punkcie torebek, butów i świecidełek. I tylko te szafy jakieś takie mało są pakowne.
  7. Uwielbiam spać w ciepełku. Dość wcześnie się kładę by rano witać piękny świt.
  8. Lubię spotykać się z ludźmi ciekawymi i z pasją od których emanuje pozytywna energia. Maruderów i wszelkich innych malkontentów omijam szerokim łukiem.
  9. Samochodem jeżdżę szybko i dynamicznie a za kierownicą psioczę na inne ślamazarne baby i dziadków w kapeluszach.
  10. Nie umiem opowiadać kawałów, bo sama jestem rzadko przekonana o ich śmieszności.
  11. W liceum miałam myśl o tym, aby iść na studia do akademii wojskowej. W ostatniej chwili jednak zmieniłam decyzję i wylądowałam na politechnice.
  12. U lewej stopy mam nieco dłuższy środkowy palec niż u stopy prawej. Jednak jak się okazuje tylko ja to zauważam.
  13. Z reguły jestem małomówna ale za to jestem dobrą słuchaczką.
  14. Nie trawię ludzi którzy przeklinają notorycznie, ale gdy i mnie szał poniesie to potrafię rzucić wiązankę jak jakaś osiedlowa wywłoka. Na szczęście zdarza mi się to niezwykle rzadko a później mi wstyd jeszcze długo za siebie…
  15. Nie lubię zwierząt w domu. Toleruję co najwyżej z trudem złotą rybkę (dopóki nie muszę jej wymieniać wody).
  16. Żałuję, że nie mam 5 cm wzrostu więcej.
  17. W młodzieńczych latach trenowałam tenisa stołowego i strzelanie z KBKS-u.
  18. Ostatnio nadużywam słowa „dziwoląg”, bo bardzo je lubię.
  19. Nie potrafię ogarnąć ustawień tabulatorów w Wordzie choć tyle razy się uczyłam.
  20. Lubię „Seks w wielkim mieście” i seks w wielkim mieście.
  21. Bardzo często rumienię się bez powodu i zdarza mi się wstydzić również za innych.
  22. Zawsze gdy lecę samolotem muszę mieć ze sobą coś do picia, bo bez tego wnet dopada mnie jakaś dziwna panika, że sczeznę.
  23. Z dwojga złego wolę fotel ginekologiczny od dentystycznego.
  24. Cieszę się, że zebrałam się w sobie i zaczęłam jeździć na nartach, co powoduje że aż tak strasznie nie nienawidzę już zimy.
  25. Kręci mnie prowadzenie swojego bloga choć z systematycznością wpisów na nim mam jak widać pewne problemy.
  26. Muzyka, która wprawia mnie w dobry nastrój to utwory z płyty „Last Voices from Heaven”.
  27. Ukończyłam kurs wizażu ale niestety wiedza osoby prowadzącej go była dość mizerna. Na szczęście w Internecie udało mi się znaleźć tę brakującą wiedzę.
  28. Uzależniłam swoje dłonie od smarowania ich kremikami.
  29. Oddaję czasem honorowo krew dla ratowania życia ludzkiego.
  30. Miałam przyjemność zasuwać tyrolką o łącznej długości 1050 metrów nad lasem i kamieniołomami.
  31. W Tajlandii spełniłam jedno ze swoich fryzjerskich marzeń.
  32. Jedyna para butów „na płaskim” jaką posiadam, to te do biegania. A najwyższe moje szpilki mają obcas o wysokości 14 cm.
  33. Każdego niemal dnia dowiaduję się nowych faktów na swój temat… W końcu jak to pisała Wiesława Szymborska

[…]Tyle wiemy o sobie,
ile nas sprawdzono.
Mówie to wam
ze swego nieznanego serca.

blog plus size
blog plus size
https://xlady.pl/wp-content/uploads/33lata_DSC_7668.jpg 900 600 Justi https://xlady.pl/wp-content/uploads/logo_na_www.png Justi2015-04-14 08:38:442018-04-25 17:46:1833 fakty na 33 urodziny…
Search Search

Kategorie

  • fotozabawy
  • konkursy
  • moje stylizacje plus size
  • na luzie
  • świat mody XL
  • testy

Najnowsze komentarze

  • Robak XXL - Plus size nogi w aspekcie charakterologii ;)
  • arleta bresińska-balcer - Ostatni weekend wakacji… :(
  • Daga - Wakacje w bieli
  • Ewa - Ostatni weekend wakacji… :(
  • Anna - Ostatni weekend wakacji… :(

Archiwa

  • sierpień 2016
  • lipiec 2016
  • kwiecień 2016
  • marzec 2016
  • luty 2016
  • styczeń 2016
  • grudzień 2015
  • październik 2015
  • wrzesień 2015
  • sierpień 2015
  • lipiec 2015
  • maj 2015
  • kwiecień 2015
  • luty 2015
  • styczeń 2015
  • grudzień 2014
  • listopad 2014
  • październik 2014
  • wrzesień 2014
  • sierpień 2014
@ DESIGN 69
  • Link to Facebook
  • Link to Instagram
Scroll to top Scroll to top Scroll to top