XLady - kobiecy blog plus size
  • witam
  • o mnie
  • blog
  • współpraca
  • kontakt   
  • Menu Menu

Zauważ świat

13 lipca 2015/6 komentarzy/w moje stylizacje plus size

Tak szybko mija czas… a my w ciągłym biegu… praca, dom, rodzina, obowiązki z każdej strony… Często brakuje doby, aby wszystko to ogarnąć. Żyjemy w ciągłym pędzie, gdzie minuty, godziny, dni mijają bezpowrotnie a my nie znajdujemy czasu na to żeby się zatrzymać i zauważyć świat takim, jakim jest. Tak zaabsorbowani nawałem czynności, które musimy wykonać nie zwracamy uwagi na to, co się dzieje w danej chwili. I tak niepostrzeżenie mija kolejny miesiąc, którego upływu wcale nie zauważasz. Dla mnie jeszcze niedawno była zima. Ubrana jak Eskimos marzyłam o tym, aby wyjść na zewnątrz tylko w zwiewnej sukience.
I właśnie ta zima jakoś tak niezauważalnie zmieniła się w lato, pomijając całkowicie etap wiosny. A przecież już teraz mamy lipiec i przysłowiowe wakacje, więc może pora zatrzymać się, zwolnić, rozejrzeć się w około. A naprawdę jest na co…

Zatraćmy się w tym, a nie w innym, momencie naszego życia. Zatrzymaj się by móc zaczerpnąć jak najwięcej z tej tak upragnionej i wyczekiwanej pory w roku. Chwila teraźniejsza jest jedynym czasem, jaki mamy. Dostrzeżmy i doceńmy piękno przyrody która nas otacza, zapach koszonej trawy, promyk ostrego światła wpadającego do sypialni już o 5 nad ranem, chłodną bryzę kurtyny wodnej ustawionej w środku miasta w upalny dzień.

Nauczmy się każdą czynność wykonywać uważnie, bez pośpiechu, z zegarmistrzowską precyzją i oddaniem, jakby to właśnie ona była czymś, od czego wiele zależy. Zaparzmy sobie filiżankę ulubionej kawy i delektujmy się jej zapachem i aromatem siedząc na tarasie lub werandzie wieczorową porą. Posłuchajmy dźwięków lata, odprężmy się i zrelaksujmy. Cieszmy się z każdej chwili, zapanujmy nad naszym umysłem i uspokójmy nasze myśli, po prostu skupmy się na tym co tu i teraz.

Każdy z nas powinien wygospodarować chociaż moment dla samego siebie. Nie bodźmy niewolnikami swoich partnerów czy dzieci. Każdy z nas jest tak samo ważny i zasługuje na szacunek, nie ważne co robi, gdzie mieszka czy jak wygląda. Nie warto żyć według kanonów, wzorców i oczekiwań innych ludzi, ale w zgodzie z sobą.

Sami też jednak doceńmy innego człowieka. Najważniejszą osobą jest zawsze ta, z którą właśnie przebywamy, która stoi przed nami, bo kto wie, czy będzie nam dane jeszcze ją spotkać.

Bądź życzliwy, kiedykolwiek jest to możliwe. A jest to możliwe zawsze.
Dalai Lama

kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size
kombinezon plus size

Kombinezon: Zara
Buty: H&M
Kopertówka: Bershka
Naszyjnik: KiK

Tagi: kombinezon plus size
Doceń i poleć nas
  • Udostępnij Facebook
  • Udostępnij X
  • Share on WhatsApp
  • Udostępnij Pinterest
  • Udostępnij LinkedIn
  • Udostępnij Tumblr
  • Wyślij e-mail
https://xlady.pl/wp-content/uploads/ogrod_wloski_DSC_8525.jpg 800 1200 Justi https://xlady.pl/wp-content/uploads/logo_na_www.png Justi2015-07-13 10:14:062020-06-09 04:06:30Zauważ świat
Artykuły, które również mogą się Tobie spodobać
kombinezon plus size Kobieta plus size a sprawa kombinezonu ;)
6 komentarzy:
  1. Olka
    Olka says:
    14 lipca 2015 at 11:44

    Jaki piękny naszyjnik!!!

  2. Olczii
    Olczii says:
    14 lipca 2015 at 12:14

    Stylówka pierwsza klasa! Śliczny naszyjnik i modny w tym sezonie kombinezon. 🙂

  3. Kasia D.
    Kasia D. says:
    15 lipca 2015 at 21:00

    super 😉

  4. Pallma The Second
    Pallma The Second says:
    17 lipca 2015 at 22:28

    Wspaniale prezentujesz się w tym kombinezonie 🙂 Stylizacja z klasą.

  5. Rafał Antonowicz
    Rafał Antonowicz says:
    20 lipca 2015 at 18:03

    uhm… 🙂 jak zwykle nie rozumiem, czemu to ma sie nazwyac XL…

    • XLady
      XLady says:
      20 lipca 2015 at 18:28

      cóż poradzić 🙂
      ktoś najwyraźniej tak rozmiarówki powyżej rozmiaru +40 zakwalifikował do tej literowej szufladki i tak już zostało…
      na szczęście jednak to tylko zupełnie umowne granice przecież i nie liczy się to, jak się określać będziemy dopóki sami czujemy się dobrze w ciałach swoich 🙂

Komentarze wyłączone

Follow us on Facebook

Search Search

Kategorie

  • fotozabawy
  • konkursy
  • moje stylizacje plus size
  • na luzie
  • świat mody XL
  • testy

Najnowsze komentarze

  • Robak XXL - Plus size nogi w aspekcie charakterologii ;)
  • arleta bresińska-balcer - Ostatni weekend wakacji… :(
  • Daga - Wakacje w bieli
  • Ewa - Ostatni weekend wakacji… :(
  • Anna - Ostatni weekend wakacji… :(

Archiwa

  • sierpień 2016
  • lipiec 2016
  • kwiecień 2016
  • marzec 2016
  • luty 2016
  • styczeń 2016
  • grudzień 2015
  • październik 2015
  • wrzesień 2015
  • sierpień 2015
  • lipiec 2015
  • maj 2015
  • kwiecień 2015
  • luty 2015
  • styczeń 2015
  • grudzień 2014
  • listopad 2014
  • październik 2014
  • wrzesień 2014
  • sierpień 2014
@ DESIGN 69
  • Link to Facebook
  • Link to Instagram
Link to: Blogotok 2015 Link to: Blogotok 2015 Blogotok 2015spotkanie blogerów - blogotok Link to: Plażowe krągłości Link to: Plażowe krągłości kobieta plus size na plażyPlażowe krągłości
Scroll to top Scroll to top Scroll to top